018 | TOALETA
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 – 1987)
- starting price: 10 000 CZK
- hammer price: 22 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 59,5 x 48,5 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole V. D. 39.